در پایین صفحه هر آگهی مطابق با تصویر زیر گزینه «گزارش مشکل آگهی» وجود دارد.

در صورت مشاهده هرگونه از مواردی که لیست آن در زیر آمده است، پس از انتخاب «گزارش مشکل آگهی» گزینه مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

 • محتوای آگهی نامناسب است.
 • اطلاعات آگهی گمراه‌کننده و یا دروغ است.
 • آگهی اسپم است و چندین بار پست شده است.
 • آگهی در دسته‌بندی نامربوط قرار گرفته است.
 • قیمت آگهی نامناسب است.
 • خدمات، کالا و یا ملک آگهی شده دیگر موجود نیست.
 • کالا یا خدمات ارائه شده مشمول «فهرست مصادیق محتوای مجرمانه» می‌شود.
 • دلایل دیگر (در این بخش می‌توانید دلیل خود را بصورت کامل برای ما بنویسید)

شما با گزارش آگهی مستقیما این موضوع را به تیم مدیریت محتوای «این سایت» منتقل می‌کنید.

تمامی اطلاعات آگهی‌ها و یا چت‌های مربوط به آن پس از حذف، روی پایگاه داده «سایت» نگهداری می‌شود اما این اطلاعات جزء اطلاعات شخصی صاحب آگهی محسوب شده و با توجه به قوانین حقوق کاربران امکان ارائه آن‌ به فردی جز صاحب آگهی وجود ندارد. 

در صورتی که از آگهی و یا چت حذف‌ شده‌ای شکایت دارید، پس از ثبت شکایت در پلیس فتا، در صورت نیاز، این نهاد کلیه اطلاعات مورد نیاز را از «این سایت» استعلام نموده و تمامی آنچه درخواست شده، در کمتر از ۴۸ ساعت پس از استعلام، به این نهاد ارائه خواهد شد. لذا پیشنهاد می‌کنیم برای رفع این مورد در اولین گام با مراجعه به سایت پلیس فتا از اطلاعات تماس شعبه‌ی پلیس فتای محل سکونت خود آگاه شوید و موضوع را از آن طریق پیگیری نمایید. مطمئن باشید «سایت ما» همکاری‌های لازم را جهت پیشبرد شکایت شما با مراجع قانونی انجام می‌دهد.

از اینکه چنین تجربه‌ی نامناسبی داشته‌اید بی‌نهایت متأسفیم؛ برای پیگیری قانونی این موضوع حتما به مراجع قضایی مراجعه فرمایید و مطمئن باشید «سایت ما» نیز وظیفه خود می‌داند که همکاری‌های لازم را با مراجع قضایی جهت پیگیری مشکل شما انجام دهد. 

همچنین برای کمک به «سایت ما» برای حذف افراد سودجو لطفا به صفحه آگهی مورد نظر رفته و آن را گزارش نمایید. برای اطلاع از نحوه گزارش آگهی بخش «می‌خواهم یک آگهی را گزارش دهم» را مطالعه فرمایید.

در صورتی که در محیط «این سایت» و در بخش‌های مختلف مزاحمتی برای شما ایجاد شده است با توجه به اینکه این مزاحمت در چت بوده و یا برای شماره تماس و ایمیل شما ایجاد شده است، بخش‌های زیر را مطالعه نمایید

با ایمیل من آگهی ثبت می‌شود

در صورتی که فردی عمدا یا سهوا، آگهی‌های خود را با آدرس ایمیل شما ثبت می‌کند، ضمن اینکه از طریق دکمه «مدیریت آگهی» در ایمیلی که به آدرس شما ارسال شده است می‌توانید آگهی مربوطه را حذف نمایید؛ همچنین جهت جلوگیری از مزاحمت‌های آتی نیز می‌توانید به لینک “لغو اشتراک” مراجعه کرده و آدرس ایمیل مورد نظر خود را در آن وارد نمایید تا دیگر هیچ آگهی با ایمیل شما ثبت نشود.

شماره تلفن من به اشتباه در یک آگهی ثبت شده است

برای کاهش میزان خطا هنگام درج اطلاعات تماس آگهی، پس از ثبت آگهی برای شماره وارد شده در بخش اطلاعات تماس کد تأییدی به صورت پیامک ارسال شده که تنها در صورت وارد نمودن این کد آگهی ثبت شده و در مرحله انتشار قرار خواهد گرفت. با این حال از سه روش زیر ممکن است، سهوا یا عمدا برای شماره شما مزاحمت ایجاد شود:

 • ثبت شماره شما در متن آگهی،
 • انتقال (دایورت) تماس‌‌های ثبت‌کننده آگهی بر روی شماره شما،
 • استفاده از دستگاهی که شما قبلا با شماره خود در آن وارد حساب کاربری دیوارتان شده‌اید،

در صورت بروز هر یک از موارد بالا، از همان خط با شماره پشتیبانی سایت تماس حاصل نموده و موضوع را بیان نمایید. اطمینان داشته باشید که در کم‌ترین زمان ممکن اقدامات لازم برای اصلاح خطای پیش آمده انجام خواهد گرفت.